Skip to main content
News Footage

News Footage

Especially suited to the needs of journalists, these videos are unedited with original sound. This section includes video coverage of plenary/committee debates and events and EbS news summaries. 

News FootagePreskúmať
Social media videos

Social media videos

The videos in this section have been produced for the specific purpose of posting on social media platforms. You are free to distribute them as such.

Social media videosPreskúmať
Photosets

Photosets

A wide variety of photos from a single debate or event are available all in a single photoset in various resolutions to enable you to choose the best photo for your purposes.

PhotosetsPreskúmať
Illustrative footage

Illustrative footage

This section includes illustrative stockshots and infoclips. Unedited footage related to the European Parliament priorities.

Illustrative footagePreskúmať

O nás

Multimediálne centrum je cenným zdrojom informácií týkajúcich sa aktualít Európskeho parlamentu. Bez ohľadu na to, či ide o súhrnné správy kanála Europe by Satellite, živé video/audio, upravené video, fotografie alebo archívny materiál, môžeme vám pomôcť získať obsah týkajúci sa činností Európskeho parlamentu, ktorý hľadáte, alebo vás jednoducho informovať. Animované videá a infografiky navyše vysvetľujú prioritné témy a postupy Parlamentu.

Prejsť na podmienky používania

Služby

Európsky parlament poskytuje podporu pre odborníkov z oblasti médií, ktorí sledujú parlamentné činnosti, a poskytuje tak obsah, ako aj technické možnosti pre video, rozhlas, multimédiá a fotovýrobu. V našom programe sa kombinujú podujatia vysielané naživo, spravodajské prehľady o činnostiach EP, ilustračné zábery a spravodajstvo o najdôležitejších podujatiach vrátane oficiálnych návštev v zahraničí.

Prejsť na informačné stránky

Akreditácia médií

Novinári, fotografi a audiovizuálne tímy musia požiadať o akreditáciu pre médiá a/alebo osobitné povolenie na nahrávanie, ak chcú pracovať v priestoroch Európskeho parlamentu. Všetci novinári, ktorí majú prístup do budov Parlamentu, majú právo využívať zariadenia pre novinárov.

Prejsť na akreditáciu

Obráťte sa na nás

Na týchto stránkach nájdete kontaktné údaje pracovníkov rôznych útvarov tlačového oddelenia vrátane hovorcu, pracovníkov tlačového oddelenia podľa oblastí politiky a jazyka/krajiny a technickej podpory a služieb.

Prejsť na kontakty