Skip to main content
News Footage

News Footage

Especially suited to the needs of journalists, these videos are unedited with original sound. This section includes video coverage of plenary/committee debates and events and EbS news summaries. 

News FootageProzkoumat
Social media videos

Social media videos

The videos in this section have been produced for the specific purpose of posting on social media platforms. You are free to distribute them as such.

Social media videosProzkoumat
Photosets

Photosets

A wide variety of photos from a single debate or event are available all in a single photoset in various resolutions to enable you to choose the best photo for your purposes.

PhotosetsProzkoumat
Illustrative footage

Illustrative footage

This section includes illustrative stockshots and infoclips. Unedited footage related to the European Parliament priorities.

Illustrative footageProzkoumat

O nás

Multimedia Centre je cenným zdrojem informací a aktualit z Evropského parlamentu. Ať máte zájem o audiovizuální shrnutí zpráv Europe by Satellite, živé audio/videpřenosy, editované videonahrávky, fotografie nebo archivní materiály, můžeme Vám pomoci získat, co potřebujete, nebo nabídnout aktuální informace o činnostech Evropského parlamentu. Animovaná videa a infografika vysvětlují prioritní témata a postupy Parlamentu.

Přejít na podmínky používání

Služby

Evropský parlament poskytuje součinnost pracovníkům médií, kteří se specializují na parlamentní aktivity, zajišťováním obsahu a technického vybavení pro audiovizuální, multimediální a fotografickou tvorbu. Programy kombinují živé události, zpravodajská shrnutí činností EP, ilustrační záběry a přenos klíčových událostí včetně oficiálních návštěv v zahraničí.

Přejít na informační stránky

Akreditace pro zástupce médií

Novináři, fotografové a štáby pořizující audiovizuální záznamy musí požádat o akreditaci pro tisk a/nebo o zvláštní povolení k natáčení, které budou potřebovat pro svou činnost na půdě Parlamentu. Prostory a zařízení pro novináře mohou využívat všichni novináři, kteří mají přístup do objektů Parlamentu.

Přejít na akreditaci

Kontaktujte nás

Na těchto stránkách naleznete kontaktní údaje zaměstnanců jednotlivých útvarů tiskové služby, včetně kanceláře mluvčího, tiskových pracovníků podle jednotlivých oblastí politiky a jazyků/zemí, technické podpory a služeb.

Přejít na kontakty